Меню Закрити

Адвокати та юристи

Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в Польщі

Наша фірма складається з найкращих фахівців у всіх галузях права, що спеціалізуються як на внутрішньому законодавстві Польщі, Німеччини, України і т.д., так й на міжнародному праві. Наші фахівці успішно представляють інтереси клієнтів, незважаючи на складність завдань і можуть допомогти у вирішенні будь – яких юридичних питань.

 

Мачей Кацпшак - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіМачей Кацпшак

Адвокат та співвласник

Випускник Університету імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща). Член Ради Адвокатів міста Познань. З 1998 року веде свою успішну юридичну компанію. Спеціалізується в сфері юридичного обслуговування бізнесу в Польщі та за кордоном, в тому числі й в сфері корпоративного та господарського права. Представляє інтереси клієнтів в цивільних та кримінальних процесах. У сфері кримінального права спеціалізується на злочинах, що були скоєні проти волі, честі та гідності людини, в тому числі й статевої недоторканності.

Володіє вільно польською,англійською,французькою,іспанською та російською мовами.

e-mail: maciej@kacprzak.pl

Бартош Ковалак - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіБартош Ковалак

Юрисконсуль та співвласник

Випускник Університету імені Адама Міцкевича (м Познань, Польща). Закінчив курс який дозволяє йому зайняти посаду судді. Автор популярного блогу про виплати компенсацій жертвам аварій на дорозі та на виробництві, які стались на території Польщі. Крім того, він є автором великої кількості науково-юридичних статей. Спеціалізується в сфері цивільного права, а саме щодо захисту майнових прав фізичних осіб. Його професійні інтереси зосереджені на питаннях пов’язаних зі страховими правовідносинами, а саме виплатою компенсацій, жертвам та їхнім родинам уразі нещасних випадків на дорозі, й особам, які отримали травми(каліцтва) під час виконання трудових обов’язків.

Володіє вільно польською, англійською, іспанською та російською мовами.

e-mail: bartosz.kowalak@kacprzak.pl

Ірина Мизина - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіІрина Мизина

Адвокат з України

Ірина Мизина, адвокат. Випускниця Харківського Економіко-Правового Університету (Україна). Співавтор блогів для іноземців, які перебувають на території Польщі. З 2015 року веде власну адвокатську практику в Україні. Спеціалізується у сфері польсько-українського, польсько-російського,польсько-білоруського міжнародного права, а саме в сфері сімейних, трудових, цивільних і кримінальних правовідносинах на основі міжнародних договорів. Професійні напрямками зосередженні на імміграційному праві,а саме пов’язані з легалізацією перебування іноземців на території Польщі, анулюванням заборони в’їзду на територію Польщі та до інших країн Європейського Союзу. Крім того, є фахівцем в сфері внутрішнього законодавства України, а саме в галузі сімейного, цивільного, трудового права, ведення судових процесів та банкрутства підприємств.

Володіє вільно українською, російською, польською та англійською мовами.

e-mail: iryna.myzyna@kacprzak.pl

Йоанна Янджевска - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіЙоанна Янджевска

Юрисконсульт

Випускниця Щецинського Університету (м. Щецин, Польща). Член Окружної Палати юристів в місті Познань. Спеціалізується в галузі сімейного права, зокрема врегулювання спорів між подружжям відповідно до чинного законодавства, які є громадянами різних країн, а також в галузі цивільного права. Також є фахівцем в сфері врегулювання суперечок пов’язаних з відшкодуванням заподіяної моральної шкоди та інших компенсаційних виплат, які виникли в рамках трудових правовідносин.

Володіє вільно польською та англійською мовами.

e-mail: joanna.jedrzejewska@kacprzak.pll

Анна Конради - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіАнна Конради

Адвокат

Анна Конради, випускниця Університету імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща). Її професійні інтереси зосереджені в галузі кримінального права, особливо в справах пов’язаних з фінансовими злочинами,а також на злочинах пов’язаних з господарською діяльністю та в сфері податкових правовідносин. Крім того, є спеціалістом в галузі сімейного права та захисту прав дітей, а також трудового права, зокрема в сфері захисту й дотримання прав роботодавців.

Володіє вільно польською та англійською мовами.

e-mail: anna.konrady@kacprzak.pl

Йоанна Новацька - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіЙоанна Новацька

Юрисконсульт

Йоанна Новацька, випускниця Університету імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща). Її професійні інтереси направлені на сферу комерційних правовідносин, реєстрацію юридичних осіб та захист прав та інтересів господарюючих суб’єктів, як на території Республіки Польща, так і за її межами. Крім того, є фахівцем в галузі страхування та правовідносин, які виникають на підставі страхування. Також, спеціалізується на праві про спадкування та похідних від нього правовідносинах.

Володіє вільно польською та англійською мовами.

e-mail: joanna.nowacka@kacprzak.pl

Даміан Новицький - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіДаміан Новицький

Адвокат

Даміан Новицький, випускник Університету імені Адама Міцкевича (м Познань, Польща). Автор популярного блогу про захист прав водіїв в Польщі. Автор статей у фахових юридичних виданнях. Спеціалізується в галузі кримінального права, зокрема на злочинах пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами. Крім того, є фахівцем з питань кредитного права та захисту прав споживачів кредитних послуг, які надаються банками та іншими фінансовими установами та організаціями.

Володіє вільно польською та англійською мовами.

e-mail: damian.nowicki@kacprzak.pl

Семір Аль-Ламі - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіСемір Аль-Ламі

Адвокат з Німеччини

Випускник Університету Фрея (м. Берлін, Німеччина). Член Ради Адвокатів в Берліні. Починаючи з 2006 року веде власну адвокатську практику в Німеччині. Сферою його діяльності є кримінальне право, в тому числі й злочини пов’язані з посяганням на життя та здоров’я людини. Крім того, спеціалізується в сферах трудового, сімейного права, а також в питаннях, що стосуються виплати компенсацій страховими компаніями на території Німеччини.

Володіє вільно німецькою, польською, англійською мовами.

Йоанна Яніак - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіЙоанна Яніак

Асистент Юрисконсульта

Випускниця Щецинського Університету. Проходить практику, як асистент юриста Бартоша Ковалака. Професійним напрямки є галузь права пов’язана з врегулюванням питань щодо гарантованих виплат і компенсацій від державного страхового фонду (ZUS), в тому числі і для іноземних працівників. Додатковою сферою спеціалізації є цивільне, сімейне та трудове право.

Володіє вільно польською, німецькою та англійською мовами.

e-mail: joanna.janiak@kacprzak.pl

Йоанна Ковал - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіЙоанна Ковал

Асистент Юрисконсульта

Студентка Університету імені Адама Міцкевича (м Познань, Польща). Учасниця програми Erasmus + з обміну з Університетом Пабло Олавіде (м. Севілья, Іспанія). Проходить практику як асистент юриста. Спеціалізацією є сфера кримінального, сімейного та цивільного права.

Володіє вільно польською, англійською та іспанською мовами.

e-mail: joanna.kowal@kacprzak.pl

Ізабелла Рибска - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіІзабелла Рибска

Асистент Юрисконсульта

Випускниця факультет Права та російської філології в Університеті Миколая Коперника (м. Торунь, Польща). Проходить практику як асистент юрисконсульта. Співавтор блогів для іноземців з сімейного право. Професійні інтереси зосереджені в сфері цивільного, сімейного та трудового права. Спеціалізується на питання в сфері імміграційного права, в тому числі пов’язаних з анулюванням заборони в’їзду на територію Польщі та інших країн Європейського Союзу, легалізацією перебування іноземців на території Польщі та інші питання.

Володіє вільно польською, російською та англійською мовами.

e-mail: izabela.rybska@kacprzak.pl

Яцек Савицький - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіЯцек Савицький

Помічник адвоката

Випускник Університету імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща). Проходить практику як помічник адвоката. Сферою спеціалізації є кримінальне право, зокрема злочини пов’язані з дорожньо-транспортними злочинами і злочинами проти життя і здоров’я людини. Крім того, спеціалізується в сфері цивільних правовідносин nf господарському праві.

Володіє вільно польською та англійською мовами.

e-mail: jacek.sawicki@kacprzak.pl

Агата Бжезіньска - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіАгата Бжезіньска

Помічник юриста

Студентка IV курсу факультету Права в Університеті Миколая Коперника (м. Торунь, Польща). Професійні інтереси згруповані в галузі цивільного, сімейного, трудового та міжнародного права.

Володіє вільно польською та англійською мовами.

e-mail: agata.brzezinska@kacprzak.pl

Софія Федорова - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіСофія Федорова

Помічник юриста

Випускниця Харківського Університету імені Ярослава Мудрого (Україна). Співавтор блогів для іноземців з питань сімейного права. Професійним спрямуванням є галузь сімейного права, зокрема правовідносини між громадянами Польщі та іноземними громадянами. Крім того, спеціалізується на імміграційному праві пов’язаному з легалізацією перебування іноземців на території Польщі.

Володіє вільно російською, українською, польською та англійською мовами.

e-mail: sofia.fedorova@kacprzak.pl

Агнешка Шиманьска - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в ПольщіАгнешка Шиманьска

Секретар юридичної компанії

Випускниця Державної Вищої Професійної Школи імені Св. Сташица (м Піла, Польща). На професійному рівні забезпечує веденням діловодства в юридичній компанії.

Володіє вільно польською та англійською мовами.

e-mail:sekretariat@kacprzak.pl

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі