Меню Закрити

Договірні відносини

Договірні відносини - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в Польщі

Проведення правової експертизи договорів

Підписання договору є обов’язковою умовою, оскільки саме він є основним документом, що визначає права та обов’язки сторін. Від правильності складання договору (контракту) й точності його формулювань залежать прибуток, економічна безпека й ділова репутація. Договір повинен бути складений коректно, а його формулювання не повинні допускати неоднозначного тлумачення.

Експертиза договорів проведена нашими фахівцями надасть вам інформацію про те, чи відповідають договори чинному законодавству Польщі та міжнародному праву, чи дотримані в них ваші інтереси, чи немає в них пунктів, що допускають неоднозначність тлумачення тощо.

Наша фірма в усіх сферах правовідносин: трудових, цивільних, господарських та інших, які врегульовані польськими та міжнародними нормами права проводить правову експертизу документів (договорів, контрактів). Така експертиза проводиться як перед підписанням, так й після на предмет відповідності положень договору законодавству Польщі та міжнародним нормам.

Фахівці, які займаються веденням правової експертизи договорів:

Юрисконсульт Бартош Ковалак
Адвокат Мачей Кацпшак
Юрисконсульт Йоанна Новацька
Адвокат з України Ірина Мизина

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі