Меню Закрити

Кримінальне право

Кримінальне право- Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в Польщі

Захист в кримінальних справах

Звинувачення у вчиненні злочину є негативним досвідом для кожного, а тому правильний вибір адвоката – це перший крок для забезпечення захисту ваших прав та інтересів від незаконного переслідування, зловживань та інших порушень з боку правоохоронних органів.

Для іноземного громадянина притягнення до кримінальної відповідальності в Польщі додатково пов’язано з ризиком внесення до спеціального Реєстру осіб перебування, яких на території Польщі є не бажаним та до SIS, що означає заборону в’їзду в Польщу і країни ЄС. Через те, важливо на самому початку кримінальної справи проти іноземного громадянина зайняти правильно обґрунтовану правову позицію.

Адвокати нашої фірми мають багаторічний досвід в сфері захисту інтересів наших клієнтів в кримінальних справах. Зокрема, нашою спеціалізацією є справи пов’язані зі злочинами на дорозі (дорожньо-транспортні пригоди, керування транспортними засобами в стані сп’яніння й т.д.), проти честі, гідності та статевої свободи, в тому числі молестованя при виконанні трудових обов’язків, злочини проти життя та здоров’я людини, злочини пов’язані з порушенням права власності, злочини пов’язані з незаконним перетином кордону й контрабандою, злочини пов’язані з господарською діяльністю, а так само ми надаємо допомогу у справах пов’язаних з іншими видами злочинів.

Своєчасне звернення за захистом гарантує успіх в веденні кримінальної справи. Наші Адвокати допоможуть розробити найефективнішу лінію захисту в справі.

Юридична фірма надає такі послуги в даній сфері:

 • надання консультацій усім учасникам кримінального провадження,
 • правовий аналіз відповідальності й можливого покарання на підставі матеріалів справи та конкретних обставин злочину,
 • захист інтересів клієнта перед органами правопорядку,
 • представлення інтересів свідків й потерпілих в ході попереднього слідства та в суді,
 • захист підозрюваних та обвинувачених в ході попереднього слідства та в судовому процесі,
 • супровід при здійсненні процедури екстрадиції,
 • підготовка будь-яких процесуальних документів у кримінальних справах,
 • отримання документів й відомостей з органів державної влади за допомогою адвокатського запиту.

Окремо слід виділити ведення кримінальних справ пов’язаних зі злочинами проти фіскальних органів державної влади. У даній категорії справ наша компанія надає такого роду послуги:

 • складання процесуальних документів, в тому числі, клопотань, скарг, апеляцій, касацій, а також інших необхідні документів для успішного ведення справи,
 • участь захисника у всіх процесуальних діях, в тому числі, допитах, обшуках, виїмках й так далі,
 • участь захисника в судовому процесі.

Підсумовуючи все вище викладене, якщо проти вас порушили кримінальну справу, проводяться слідчі заходи або викликали в якості свідка, слід негайно заручитися професійною юридичною підтримкою.

Фахівці, які займаються веденням кримінальних справ:

Адвокат Мачей Кацпшак
Адвокат Даміан Новицький
Адвокат Анна Конради
Помічник адвоката Яцек Савицький
Асистент Юрисконсульта Йоанна Ковал

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі