Меню Закрити

Ми в ЗМІ

Ми в ЗМІ- Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в Польщі

В нашу фірму часто звертаються журналісти і ми завжди відповідаємо на запитання.

Вчора до нас зателефонували з редакції газети Money.pl і ми дали інтерв’ю. Основне питання стосувалося ситуацій пов’язаних з обслуговуванням іноземців у сфері права.

Кому цікаво можете ознайомитися зі статтею тут.

Наших адвокатів запрошують в якості експертів на телебаченні.

Адвокат Ірина Мизина була запрошена в якості експерта з питань щодо легального перебування в Польщі в програму «На часі UA» на польському телебаченні Superstacja.

 

Також, адвокат давала свої коментарі як експерт в гучній справі з громадянкою України, яка отримала виробничу травму, й якій роботодавець відмовлявся компенсувати шкоду.. в програму «На часі UA» на польському телебаченні Superstacja.

 

Дана справу було оголошено не лише в Польщі, а й в Україні на телебаченні «ТСН» на каналі 1 + 1 і наш адвокат Ірина Мизина також була запрошена в якості експерта для надання коментарів.

 

Наши юристы часто публикуются в прессе.

Адвокат з України Ірина Мизина публікує свої статті в інтернет-видання “ПОЛЬША сегодня”.https://poland2day.com/author/irina/

 

З метою підвищення правової обізнаності наші юристи і адвокати ведуть блоги на різні теми:

КОМПЕНСАЦІЯ В ПОЛЬЩІ

Блоги написані в співавторстві Ірини Мизини, Бартоша Ковалака, Мачея Кацпшака, і розкривають теми пов’язані з виплатами компенсацій громадянам України, Російської Федерації, Республіки Білорусь , які є потерпілими в результаті страхового випадку на території Республіки Польща.
https://kompensacjawpolszeinozemciblog.wordpress.com/ (украинско-язычная версия)
https://kompensacjawpolsze.wordpress.com (русскоязычная версия)

ДТП У ПОЛЬЩІ

Блоги написані в співавторстві Ірини Мизини, Бартоша Ковалака, Мачея Кацпшака, і розкривають теми пов’язані з транспортним правом Польщі та його нормативним врегулюванням щодо іноземних громадян , зокрема, розкриті теми відповідальність іноземних громадян за порушення правил дорожнього руху в Польщі, наслідки застосування покарання для іноземців в Польщі за злочини пов’язані з керуванням транспортними засобами та інше.
https://dtpwpolsceinozemci.wordpress.com/ (украинско-язычная версия)
https://dtpwpolsce.wordpress.com/ (русскоязычная версия)

ТРУДОВІ ПРАВА ІНОЗЕМЦІВ В ПОЛЬЩІ

Блоги написані в співавторстві Ірини Мизини, Бартоша Ковалака, Мачея Кацпшака, і присвячені проблемам іноземних громадян на території Польщі виникли з трудових правовідносин, в як боротися з недобросовісними роботодавцями, як захистити свої права, як легалізувати своє перебування і т.д.
https://prawopraciukrainciw.wordpress.com/ (украинско-язычная версия)
https://trudowoeprawowpolsze.wordpress.com/ (русскоязычная версия)

BLOG O ODSZKODOWANIACH

Автор блогу юрист Бартош Ковалак, в блозі описуються теми пов’язані з виплатами компенсацій потерпілими в результаті страхового випадку на території Республіки Польща.
https://blogoodszkodowaniach.pl/

VIOLATIO LEX И Z ADWOKACKIEJ TEKI

Авторський блог веде адвокат Мачей Кацпшак, спрямований на розкриття проблемних питань в кримінальному праві.
https://violatiolex.wordpress.com/
http://zadwokackiejteki.blogspot.com/

PRAWO KIEROWCY

Блог авторства адвоката Даміана Новицького, розкриває теми пов’язані з регулюванням правовідносин, що виникли в сфері дорожнього руху та злочинів на дорогах з точки зору охорони і захисту водіїв та інших учасників дорожнього руху.
https://prawokierowcy.pl/

ALIMENTY I ROZWOD

Блог авторства юрисконсульта Йоанни Янджевської розкриває теми з пов’язані з врегулюванням сімейних спорів.
https://alimentyirozwod.wordpress.com/

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі