Меню Закрити

Результати

Результаты - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в Польщі

Результати справ

Наша Компанія за час свого існування провела величезну кількість справ, в тому числі і з метою захисту прав та законних інтересів іноземних громадян та юридичних осіб з іноземними інвестиціями.

Найбільш відомими справами були:

справа про виплату компенсації потерпілої громадянки України в результаті аварії на дорозі (збита автобусом, в результаті чого стався крововилив у мозок) – виплата значної суми компенсації за моральні та фізичні страждання, виплата лікарняних, виплати на реабілітацію від держави, покриття всіх витрат на операції й лікування, витрат на проїзд та проживання в Польщі, покриття витрат на догляд за потерпілою третіми особами, безкоштовне лікування в медичних закладах Польщі.
справа про виплату компенсації потерпілому громадянину України, який отримав травму в результаті наїзду на нього водієм – виплата значної суми компенсації за моральні й фізичні страждання, витрат на проїзд та проживання в Польщі, покриття витрат на покупку дорогого устаткування.
справа про виплату компенсації родині загиблої громадянки України в результаті аварії на дорозі іноземної громадянки, через 16 років – виплата значних компенсації за моральні страждання трьом дітям загиблої та її чоловіку.
справа про виплату компенсації від держави на похорон громадянина Білорусь смерть, якого наступила на території Польщі – виплата одноразової компенсації сім’ї.
Реєстрація іноземними громадянами (Російської Федерації, Республіки Білорусь, України) господарської діяльності успішних компаній.
припинення кримінального провадження стосовно нашого клієнта, якого підозрювали в скоєнні дорожньо-транспортної пригоди.
припинення кримінального провадження стосовно нашого клієнта, якого підозрювали в скоєнні крадіжки палива і виплата йому заробітної плати.
захист інтересів клієнта – фірми з Молдавії в суперечці пов’язаному з придбанням вкраденого автомобіля.
реєстрація відділів Литовської фірми на території Польщі.
звільнення з СІЗО клієнтки, яка була незаконно затримана і перебувала під вартою й виплата їй компенсації за незаконне затримання та утримання під вартою.
анулювання заборон на в’їзд іноземних громадян в 99% випадках (статистично за 2017 рік -2018 рік було анульовано понад 70 заборон).
задоволення Ужендом Воєвудським скарги на рішення про відмову в видачі дозволу на тимчасово перебування протягом 20 днів.
Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі