Меню Закрити

ВІДДІЛ ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ В МІСТІ ЯРОЦІНІ!!!!!

Шановні Пані та Панове!!!!

З радістю повідомляємо вам, що наша юридична фірма відкрила своє відділення (Філію) в місті Яроціні. Послуги надають адвокат Анна Конради та юрисконсульт Йоанна Новацька.

У зв’язку з тим, що дуже часто в невеликих містах жителі обмежені в можливості отримання кваліфікованої юридичної підтримки, нашою компанією було прийнято рішення про відкриття ряду Філій, і першим є місто Яроцін.

Відкриття такої Філії дозволить скористатися з кваліфікованої допомоги не тільки жителям Яроціна, але так само й жителям довколишніх місцевостей, наприклад, Плешева, Гостиня, Кроби, Срему, Сьроди Великопільської, Борку Великопільського, Козьміна, Кротошина і т. д.

Обсяг правової допомоги, що надається в нашому відділенні в Яроціню не буде принципово відрізнятися від спектра послуг, що надаються нашою Юридичною фірмою, головний офіс якої знаходиться в місті Познань.

Адвокат Анна Конради надає юридичну допомогу в галузі кримінального права й захисту в кримінальних процесах, як при захисті інтересів потерпілих від злочинів, у справах пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами, так і для осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів будь-якого ступеня тяжкості, наприклад, за злочини пов’язані з водінням в стані алкогольного сп’яніння, фінансово-господарські злочини, злочини проти майна, честі та гідності й т. д.

Адвокат Йоанна Новацка веде справи пов’язані з відшкодуванням збитку від страхових компаній на користь потерпілих від ДТП. Спеціалізується в питаннях пов’язаних з нерухомістю, а саме спадкове право, право власності й т. д. Так само є фахівцем у сімейних справах: аліменти, розлучення, поділ майна, спори, пов’язані з дітьми.

Обидва юристи є фахівцями в судових процесах, як кримінальних, так само господарських або цивільних справах.

Крім того, вся команда нашої Юридичної фірми з головним офісом в місті Познань, також у вашому розпорядженні з усім широким спектром послуг, які ми надаємо.

З сайтом Філії Юридичної компанії в Яроціне ви зможете ознайомитися за посиланням: www.kancelariajarocin.pl, телефон для контактів: +48 575 641 021.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі