Меню Закрити

Відшкодування шкоди

Відшкодування шкоди - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в Польщі

Юридична допомога при отриманні компенсації від страхової компанії у разі ДТП

Сучасний світ вже не можливо уявити без автомобілів, оскільки вони полегшують повсякденне життя й допомагають заощадити час. Незважаючи на позитивні сторони транспортних засобів, вони є засобом підвищеної небезпеки. Кожен день відбуваються дорожньо-транспортні пригоди та жертви цих подій мають право отримати ряду виплат й компенсацій від страхової компанії винуватця аварії на дорозі, при цьому, розмір й види таких виплат не залежать від громадянства потерпілого.

Швидко отримати від страховика виплату в разі ДТП – мрія будь-якого потерпілого. Однак, іноді страховики згодні відшкодовувати збитки без будь-якого суду, а іноді, навпаки, – затягують виплати до нескінченності, чекаючи судового рішення.

Страхові компанії в більшості випадків істотно занижують розмір виплат страхових компенсацій, затягують процес розгляду справи. Вони часто відмовляють у виплатах деяких видів компенсацій не маючи на це ніяких підстав. Страхові компанії просто очікують, що іноземець, який є потерпілим поїде й не буде продовжувати ведення справи про отримання виплат. При цьому, виплати компенсацій завданої моральної шкоди можуть отримати навіть особи, які потрапили в аварію на дорозі в результаті, якої отримали травми або настала смерть потерпілого (тоді право отримують близькі родичі потерпілого) починаючи з 1998 року. Такий термін давності (в 20 років від моменту аварії на дорозі) пов’язаний з тим, що заподіяння фізичних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, тяжких чи особливо тяжких або смерті потерпілому є злочином.

Наші адвокати та юристи виграли багато справ за участю потерпілих іноземних громадян, у яких, здавалося б, не було шансів на відновлення справедливості та отримання гідних компенсаційних виплат.

Величезний досвід наших фахівців, грамотно вибудувана стратегії ведення справи й глибокі знання правової системи – це те, що є запорукою успішного вирішення будь-якої складної ситуації.

Юридична фірма надає такі послуги в даній сфері:

  • надання консультацій усім учасникам кримінального провадження,
  • збір доказів в справі й підготовка заяви до страхової компанії винуватця аварії на дорозі,
  • правове супроводження справи на стадії досудового розгляду заявлених претензій до страхової компанії винуватця аварії на дорозі,
  • правовий супровід в кримінальній справі за фактом заподіяння шкоди потерпілому і пред’явлення вимога про виплату компенсацій моральної шкоди до винуватця аварії на дорозі безпосередньо в рамках кримінальної справи,
  • повний супровід ведення цивільної справи проти страхової компанії винуватця аварії на дорозі,
  • підготовка будь-яких процесуальних документів по даній категорії справ.

Фахівці, які займаються веденням даної категорії справ:

Юрисконсульт Бартош Ковалак,
Юрисконсульт Йоанна Новацька
Адвокат з України Ірина Мизина
Помічник юриста Агата Бжезіньська

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі