Меню Закрити

Трудове право

Трудове право- Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в Польщі

Юридична допомога в сфері трудових правовідносин

Трудові правовідносини є одним із різновидів усієї маси правових відносин, що складаються у суспільстві, де панує право.

Одним із видів трудових правовідносин є правовідносини, що виникають на підставі укладення трудового договору між працівником і роботодавцем, за яким працівник зобов’язаний виконувати роботу, визначену договором, дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку, а роботодавець у свою чергу зобов’язаний виплачувати працівникові заробітну плату і за­безпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи й передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Але, на даний момент дуже часто виникає ситуація в якій одна із сторін не дотримується домовленості,й тим самим вчиняє правопорушення щодо трудового законодавства.

Ми неодноразово допомагали нашим клієнтам вирішити такі проблеми. Більшість клієнтів, які до нас звертаються, отримують безкоштовну консультацію від нашого фахівця й тільки в окремих випадках використовується допомога адвоката або юриста. Наша фірма має великий досвід у вирішенні подібного роду суперечок на території Польщі, а фахівці допоможуть вирішити проблему з урахуванням тонкощів законодавства пов’язаного з працевлаштуванням іноземців на території Польщі й в країнах ЄС.

Ми надаємо допомогу, як працівникам, так і роботодавцям, допомагаючи створити комфортні умови праці й позитивний клімат, а в разі виникнення суперечок вирішити їх в досудовому порядку шляхом медіації.

Юридична фірма надає такі послуги в сфері трудових правовідносин:

  • консультування в режимі онлайн – як в телефонному режимі, так й за допомогою електронного листування,
  • підготовка письмового аналізу норм права з урахуванням конкретних обставин справи,
  • підготовка й аналіз трудових договорів з урахуванням положень законодавства, які застосовуються в трудових правовідносинах з іноземними працівниками,
  • підготовка письмових претензій до роботодавця або до працівника, підготовка скарг для подачі до інспекції праці, підготовка заяв про скоєння злочинів в сфері трудового права,
  • захист прав працівника в випадки мобінгу (дискримінації) або молестованії (порушення статевої свободи),
  • ведення справи на стадії досудового врегулювання спору,
  • ведення справи на стадії судового врегулювання спору між співробітником іноземцем та роботодавцем,
  • підготовка документів.

Фахівці, які займаються веденням трудових справ:

Юрисконсульт Бартош Ковалак
Адвокат з України Ірина Мизина
Асистент Юрисконсульта Йоанна Яніак

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі