Меню Закрити

Ціна

Ціна на послуги

Вартість послуг залежить від категорії та складності справи, з якою до нас звертається клієнт.

Первинна консультація надається безкоштовно, шляхом консультування через телефон або електронну пошту після ознайомлення з обставинами справи. Увага!!! Безкоштовні консультації в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти надаються тільки у вигляді відповідей на загальні питання, якщо питання потребує додаткового аналізу (рішення про це приймається адвокатом), консультації проводяться виключно на платній основі.

Оцінка справи проводиться відповідно до мінімальних ставок передбачених в Розпорядженні Міністра Юстиції «Про ставки за адвокатські послуги» й Розпорядженні Міністра Юстиції «Про ставки за послуги юрисконсульта».

Вартість послуги з підготовки стандартних процесуальних документів встановлюється за згодою сторін, виходячи з складності справи, термінів виконання поставлених завдань клієнтом, часу витраченого на підготовку документа. Оплата здійснюється у вигляді передоплати.

Оплата за підготовку та правовий аналіз договорів або інших документів узгоджується з клієнтом в індивідуальному порядку, розмір оплати залежить від рівня вимог клієнта й кількості конкретних вимог, які мають бути включені в договір або обсягу інформації наданої для аналізу адвокату, а також від терміновості виконання послуги. Участь адвоката в переговорах для підписання договорів або ж інших документів оплачується додатково.

Якщо адвокат виконує роботу за межами офісу або виїжджає у відрядження за межі міста Познань, з метою участі в процесуальних діях пов’язаних з веденням справи, то йому клієнтом додатково компенсуються витрати на проїзд, проживання та відрядні. Розмір компенсації таких витрат встановлюється додатково за погодженням сторін виходячи з віддаленості місця проведення процесуальної дії від основного офісу фірми. Всі деталі оплати послуг узгоджуються на початку перед початком співпраці.

Юридична компанія використовує такі системи розрахунку ціни за послуги:

  • фіксована місячна ставка – оплачується згідно умов підписаного договору та виставленої фактури,
  • погодинна ставка – оплачується згідно умов підписаного договору та виставленої фактури,
  • фіксована ставка за конкретну дію або ведення справи – оплачується одноразовим платежем у вигляді передоплати.

У деяких справах може враховуватися побажання клієнта й за погодженням сторін оплата може бути розділена на кілька частин.

Клієнт може вказати конкретного адвоката, який представлятиме його інтереси як захисник чи представник від держави. В такому разі держава оплачує послуги адвоката у випадку його погодження компетентним органом з підстав передбачених у законодавстві Польщі.

До вартості послуг необхідно додати 23% ПДВ, якщо клієнт є фізичною особою, юридичною особою або особою, що веде приватну діяльність на території Польщі або в країнах ЄС.

Якщо Клієнт є юридичною особою або особою, що веде приватну діяльність не на території Польщі або не на території країн ЄС й юридичні послуги експортуються йому закордон, то 23% ПДВ не повинні додаватися.

Вартість одноразової консультації в офісі фірми становить від 200 до 250 злотих й залежить від складності справи та кількості витраченого часу.

безкоштовні консультації - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в Польщі

Важливо !!! Адвокат Ірина Мизина проводить безкоштовні консультації в першу середу кожного місяця в Почесному Консульстві України в місті Познань за адресою: вул. Гробла 27а, час прийому з 09:00 до 12:00.

Шановні друзі !!! Інформуємо Вас, що у зв’язку з ліквідацією Почесного Консульства України в м. Познань, надання даної послуги призупинено. Про відновлення надання даної послуги буде повідомлено на нашому сайті додатково.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі