Меню Закрити

Ціна

Ціна на послуги

Вартість послуг залежить від категорії та складності справи, з якою до нас звертається клієнт.

Первинна консультація надається безкоштовно, шляхом консультування через телефон або електронну пошту після ознайомлення з обставинами справи.

Оцінка справи проводиться відповідно до мінімальних ставок передбачених в Розпорядженні Міністра Юстиції «Про ставки за адвокатські послуги» й Розпорядженні Міністра Юстиції «Про ставки за послуги юрисконсульта».

Вартість послуги з підготовки стандартних процесуальних документів встановлюється за згодою сторін, виходячи з складності справи, термінів виконання поставлених завдань клієнтом, часу витраченого на підготовку документа. Оплата здійснюється у вигляді передоплати.

Оплата за підготовку та правовий аналіз договорів або інших документів узгоджується з клієнтом в індивідуальному порядку, розмір оплати залежить від рівня вимог клієнта й кількості конкретних вимог, які мають бути включені в договір або обсягу інформації наданої для аналізу адвокату, а також від терміновості виконання послуги. Участь адвоката в переговорах для підписання договорів або ж інших документів оплачується додатково.

Якщо адвокат виконує роботу за межами офісу або виїжджає у відрядження за межі міста Познань, з метою участі в процесуальних діях пов’язаних з веденням справи, то йому клієнтом додатково компенсуються витрати на проїзд, проживання та відрядні. Розмір компенсації таких витрат встановлюється додатково за погодженням сторін виходячи з віддаленості місця проведення процесуальної дії від основного офісу фірми. Всі деталі оплати послуг узгоджуються на початку перед початком співпраці.

Юридична компанія використовує такі системи розрахунку ціни за послуги:

  • фіксована місячна ставка – оплачується згідно умов підписаного договору та виставленої фактури,
  • погодинна ставка – оплачується згідно умов підписаного договору та виставленої фактури,
  • фіксована ставка за конкретну дію або ведення справи – оплачується одноразовим платежем у вигляді передоплати.

У деяких справах може враховуватися побажання клієнта й за погодженням сторін оплата може бути розділена на кілька частин.

Клієнт може вказати конкретного адвоката, який представлятиме його інтереси як захисник чи представник від держави. В такому разі держава оплачує послуги адвоката у випадку його погодження компетентним органом з підстав передбачених у законодавстві Польщі.

До вартості послуг необхідно додати 23% ПДВ, якщо клієнт є фізичною особою, юридичною особою або особою, що веде приватну діяльність на території Польщі або в країнах ЄС.

Якщо Клієнт є юридичною особою або особою, що веде приватну діяльність не на території Польщі або не на території країн ЄС й юридичні послуги експортуються йому закордон, то 23% ПДВ не повинні додаватися.

Вартість одноразової консультації в офісі фірми становить від 200 до 250 злотих й залежить від складності справи та кількості витраченого часу.

безкоштовні консультації - Кацпшак Ковалак Мизина Адвокати та Юристи в Польщі

Важливо !!! Адвокат Ірина Мизина проводить безкоштовні консультації в першу середу кожного місяця в Почесному Консульстві України в місті Познань за адресою: вул. Гробла 27а, час прийому з 09:00 до 12:00.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі