Меню Закрити

Блог

КОМПЕНСАЦІЯ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, БІЛОРУСІ ТА РОСІЇ, А ТАКОЖ ГРОМАДЯНАМ ІНШИХ ПОСТРАДЯНСЬКИХ КРАЇН ЗА СМЕРТЬ БЛИЗЬКОЇ ЛЮДИНИ

Смерть близької людини в ДТП – це подія надзвичайно трагічна для кожної сім’ї. Біль, страждання та неймовірна порожнеча змушують багатьох з нас справлятися з цими почуттями протягом декількох місяців, а то й років. В ці важкі часи багато постраждалих забувають про свої права. Тому слід постійно нагадувати, що відповідно до букви закону, кожен, хто втратив близьку людину в результаті ДТП в Польщі має право вимагати компенсації, це також стосується й іноземних громадян, що проживають на території Польщі.

 

До кого повинен звернутися іноземець з вимогою про компенсацію?

Особою, зобов’язаною виплатити компенсацію, є винуватець ДТП. Претензія зазвичай направляється в страхову компанію, де злочинець придбав страховий поліс. У тих випадках, коли особа, відповідальна за нещасний випадок, не встановлена, або особа, відповідальна за нещасний випадок, не має діючої страховки, вимога про відшкодування направляється до Фонду гарантій страхування. Підставою для відшкодування є положення цивільного кодексу Польщі – ст.ст. 444 – 446.

 

Як визначити суму відшкодування за смерть громадянина України, Росії, Білорусі, а також громадян інших пострадянських країн?

Процедура призначення та виплат компенсацій досить непроста. Проблема полягає на складності у визначенні розміру компенсації та доведенні своїх аргументів. Немає чіткого регламенту, за якими жертва може подати заяву після втрати близької людини та вимагати конкретної суми виплат компенсації. Багато постраждалих іноземців, діючи самостійно отримують аномально низьке відшкодування збитку, оскільки страховик розуміє, що постраждалий іноземець не розуміється на законах, часто також існує мовний бар’єр, недосвідченість потерпілого в подібних ситуаціях, теж відіграє велике значення. Тому, не маючи відповідних юридичних знань постраждалій особі краще звернутися за допомогою до досвідченої фірми, яка спеціалізується на подібного роду справах. Юридична фірма адвокатів і юристів Кацпшак – Ковалак партнерська компанія вже багато років успішно представляє інтереси своїх клієнтів, серед яких громадяни України, Росії, Білорусі, а також інших пострадянських країн, в справах що стосуються виплат компенсацій за смерть близької особи в ДТП в Польщі. Наші юристи та адвокати, маючи досвід в подібних судових справах, можуть точно визначити суму компенсації.

Ми старанно збираємо документи в справі, беремо участь в переговорах зі страховиком, що гарантує високий рівень компенсації. Сила аргументів і правильне визначення масштабів заподіяної шкоди, а також їх вплив на життя жертви, є нашим ключем до успіху.

 

Поделитесь этой статьей:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі