Меню Закрити

Блог

Алкоголь за кермом: як за це штрафують водіїв у Польщі?

Сьогодні все більше людей їде до Польщі на власному авто. Зокрема, це видно і по чергах на кордоні. Мандруючи іншою країною на авто обов’язково необхідно пам’ятати, що тут існує своя специфіка поведінки на дорозі та встановлена певна система штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Так, порушників в Польщі карають досить суворо. Тут вам може загрожувати втрата водійського посвідчення, штраф  й навіть тюремне ув’язнення за керування автомобілем в нетверезому стані.

Польський кримінальний кодекс кваліфікує керування транспортним засобом в нетверезому стані, як злочинне діяння, навіть якщо внаслідок таких дії не було заподіяно шкоди майну або здоров’ю чи життю третіх осіб. Єдиним винятком є наявність в крові алкоголю нижче 0,2 проміле, в такому випадки це буде вважатися адміністративним правопорушенням.

Покаранням за такий злочин буде штраф або позбавлення волі й, крім того, обов’язково буде застосовано покарання у вигляді позбавлення права на керування транспортними засобами, як мінімум на 3 роки без права скорочення цього терміну.

При цьому, польський суд не бере до уваги докази пов’язані з тим, що злочинець заробляє на своє утримання та утримання своєї родини, як водій. У такому випадку суд може визнати цей факт як обставину, що обтяжує вину, так як людина, яка заробляє на своє утримання та утримання своєї сім’ї таким способом повинен мати більш високий рівень свідомості і не допускати подібних випадків.

Отже, система штрафів у Польщі надзвичайно сувора, однак це забезпечує і відповідну безпеку на дорогах. Будьте відповідальними та дотримуйтесь правил дорожнього руху!

Поделитесь этой статьей:

6 коментарів до “Алкоголь за кермом: як за це штрафують водіїв у Польщі?

 1. Avatar
  Валентин

  Якщо штраф не був сплачений. Який термін давності такого правопорушення? Після якого про тебе забудуть?

  • Ірина Мизина
   Ірина Мизина

   Добрий день. Прошу уточнити який саме штраф ?

 2. Avatar
  Назар

  Якщо є штраф за алкогольне спяніння за кермом, чи можна якось відпрацювати, або зменшити штраф?

  • Ірина Мизина
   Ірина Мизина

   Добрий день. Аналіз кримінальних справ відбувається на підставі їх матеріалів та виключно на платній основі.

 3. Avatar
  Ярослав

  Як мене позбавили у польщі керування авто чи можу я керувати у євро союзі

  • Ірина Мизина
   Ірина Мизина

   Добрий день. Аналіз кримінальних справ відбувається на підставі їх матеріалів та виключно на платній основі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі