Меню Закрити

Блог

Чи потрібно сплачувати штрафи в Польщі?

Ті, хто хоча б раз були в Польщі, добре знають, що в цій країні до порушення встановлених правил дорожнього руху ставляться серйозно і суворо карають відповідно до законів. Потрібно розуміти, що кожна країна має свої особливі правила, про які ви можете не знати. Розмір штрафів у Польщі більший, ніж в Україні, Росії чи Білорусі, тому ставитись до цих правил зневажливо не рекомендуємо. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, ми пропонуємо вам ознайомитись із основою правил дорожнього руху в Польщі, для цього будемо аналізувати різні ситуації з якими Ви можете зіткнутися.

Якщо Ви порушили правила дорожнього руху: перевищили допустиму швидкість, перетнули суцільну, проїхали на заборонений сигнал світлофора, відмовилися зупинитися на вимоги поліції і т.д., чи повинні Ви платити штраф відразу або спокійно можна виїхати додому і забути про це штраф.

Зазвичай у іноземних громадян, які не мають постійного місця проживання на території Польщі, правоохоронні органи вимагаю оплату штрафу відразу після складання протоколу. І якщо ви відмовляєтеся, то правоохоронець може навіть вилучити автомобіль (це звичайно коли штраф є досить серйозним, наприклад, за відсутність ліцензії на перевезення). У деяких випадках поліція має право вилучати паспорт іноземця, який порушив положення транспортного законодавства. Хоча цей захід є крайнім і на практиці з такою дією ми не стикалися ще жодного разу.

При відмові сплатити штраф або якщо штраф не був сплачений протягом зазначеного в рішенні терміну, іноземний громадянин заноситься до реєстру неплатників, реєстри включаються в систему інформування прикордонників, і як тільки в наступний раз громадянин в’їде на територію ЄС, до нього починаються питання з боку прикордонників і вручається повістка чи заява про погашення штрафу і відсотків. А крім того, боржник може бути доставлений до суду для заміни міри покарання зі штрафу на арешт. Після оплати штрафу й відсотків боржник виключається з зазначеного реєстру.

Головне правило можна сформувати так – штраф повинен бути сплачений, а якщо іноземець з ним не згоден, то його потрібно обов’язково оскаржити.

Поделитесь этой статьей:

98 коментарів до “Чи потрібно сплачувати штрафи в Польщі?

 1. Сергій

  Чи може згоріти штраф??
  В мене він майже три роки

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Не знаю. На жаль не маю спеціалізації пожежного 🙂

   • Назар

    Доброго дня в мене наступне питання.
    Отримав штраф за сигарети, їздив в суд розбив його на рати, після чого не виїжджав на територію Польщі майже три роки, зараз хочу поїхати.
    Чи можу я його оплатити на границі, і чи не буде арешту ?? Що взагалі мені робити щоб вирішити цю ситуацію??
    Дякую вас

    • Ірина Мизина

     Добрий день, на жаль на це запитання можна відповісти лише після ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

 2. Людмила

  Отримала штраф в трамваї за проїзд без квитка, хоча мала дійсний квиток, куплений онлайн. Контролер сказала що я мала купити його раніше. Вказаний час в квитку та час контролю співпадає хвилина в хвилину. Подала на оскарження та анулювання штрафу. Яка вірогідність відмови?

  • Ірина Мизина

   Добрий день. На жаль, не маю змоги відповісти, оскільки потрібно мати матеріали справи щоб оцінити можливість виграшу чи програшу справи.

   • Віталій

    Чи пустять до Польщі за неоплачений штраф у громадському транспорті?

    • Ірина Мизина

     Добрий день. На жаль, я не надаю консультацій з таких питань.

     • Андрій

      Забрали права на 2 роки і штраф 5000 злотих який я не заплатив!!! Що порадите???

     • Ірина Мизина

      Добрий день. На жаль, лише одне заплатіть штраф.

    • Роман

     Чи скасовуєть я штраф в Польщі присуджений судом, за терміном давності, якщо тяк, який термін?

     • Ірина Мизина

      Добрий день, польське право лише в кримінальних справах передбачує близько 500 разів покарання у вигляді штрафів, це не беручи до уваги газель адміністративного права. Тому не маючи конкретно описаної ситуації та документів, на жаль, не маю змоги відповісти на Ваше запитання.

     • Тетяна

      Доброго дня чоловік був на кордоні з Польшою його вернули назад за неплачений штраф і поставили штамп з літерою Н, підскажіть будь- ласка куди звернутись щоб дізнатись розмір штрафу і реквізити оплати, бо по тому документу, якій йому дали на кордоні ненаписано нічого про штраф

     • Ірина Мизина

      Добрий день, все залежить від того за що саме він отримав штраф – це може бути суд, або прокуратура, або інший держаний орган.

    • Юра

     Зупинила поліція у Польщі встані анкогольного сп’яніння на ровері ніяких штрафів не виписували відпустили чи може прийти штраф.

     • Ірина Мизина

      Добрий день. На жаль, не маю змоги відповісти на Ваше запитання, оскільки не надаю відповіді на гіпотетично можливі події в вашому житті.

  • Ігор

   Доброго дня. Затримали в Польщі за водіння в нетверезому стані, був суд нічого не приходило поки я залишався в Польщі, закінчилася віза я поїхав додому в Україну wezwanie, мені передали з простроченням. Зараз немає можливості їхати в Польщу. Як і де я можу оплатити і який відсоток прострочки? Дякую..

   • Ірина Мизина

    Добрий день. Вам потрібно звернутись до суду який виніс вирок. Зазвичай дані для оплати є на офіційному сайті суду.

    • Діма

     Доброго вечора скажіть будь ласка була заборона в’їзду за штраф (цигарки)заборона закінчилась..якщо буду їхати на роботу чи можуть на кордоні вимагати оплатуи штрафу?

     • Ірина Мизина

      Добрий день. Аналіз кримінальних справ відбувається на підставі їх матеріалів та виключно на платній основі.

    • Вадим

     Доброго вечора!!! Чому немає відповіді на мій коментар. Дякую

     • Ірина Мизина

      Добрий день. Відповіді на питання заміщені на сайті надаються раз в місяць. Якщо ви бажаєте отримати відповідь швидше на сайті є дані електронної адреси на яку ви можете написати своє запитання.

   • Сергій

    Як дізнатись чи є в мене штраф в Польщі, тому що мені не відкрили візу через цей прикрий інцидент?

    • Ірина Мизина

     Добрий день, подати запит до Державного органу з питань справ іноземців в Польщі (Варшава). Тут є посилання https://udsc.gov.pl/do-pobrania/wnioski/

  • Юлія

   Доброго вечора ,скажіть будь-ласка якщо в Перемишлі суд наклав штраф,чи можу я отримати квитанцію на оплату в Варшаві?

   • Ірина Мизина

    Добрий день. Ні, не можете отримати, тому що суди не видають жодних квитанцій.

   • Юлія

    Доброго дня, отримали штраф в польщі за проїзд без квитка і не оплатили, наступного разу коли перетинали кордон, нас затримали прикордонники і після довгих вияснянь дали квитанцію д л я оплати ширафу, і впустили в країну, але штраф ми не оплатили,попрацювали і поїхали, зараз хрчемо знову їзати в Польщу, які ризики, можуть не пропустити, плануємо оплатити? Дякую за відповідь, можливо мож
    на онлайн яко с ь оплатити

    • Ірина Мизина

     Добрий день. На жаль, не можу вам надати відповідь, оскільки за штрафи за безквитковий проїзд в Польщі на кордоні не затримують. Подана вами інформація не відповідає дійсності.

   • Михайло

    Доброго дня! Біля бедронки підійшла поліція і забрала мене в ізолятор, в протоколі написали підпідозрою в керуванні транспортом в нетверезому стані суду ще не було скільки мені погрожує кари?

    • Ірина Мизина

     Добрий день.
     Art. 178a. Prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego
     Dz.U.2019.0.1950 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny
     § 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

     § 4. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 był wcześniej prawomocnie skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo za przestępstwo określone w art. 173 sprowadzenie katastrofy w ruchu, art. 174 sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu, art. 177 spowodowanie wypadku w ruchu lub art. 355 spowodowanie wypadku komunikacyjnego przez żołnierza § 2 popełnione w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo dopuścił się czynu określonego w § 1 w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego w związku ze skazaniem za przestępstwo,
     podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  • Олеся

   Отримала штраф в автобусі та немаю змоги сплатити, так як не отримала зарплати, які будуть наслідки, чи вплине це на виготовлення карти побиту? Дякую

   • Ірина Мизина

    Добрий день. На жаль, я не надаю консультацій з таких питань.

 3. Богдан

  Доброго дня, маю штрафи за контрабанду сигарет, чи є срок давності?

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Не розумію Вашого запитання термін давності чого — злочину (то вас вже встановили як обвинувачуваного, а тому жодного терміну не застосовується), виконання вироку суд. Уточніть, будь ласка.

 4. Степан

  По документах вантажопідйомність автомобіля 4 тонни по факту 3 тонни. Що робити коли на митниці оформляють штраф 12000 злотих. ( А грошей немає)

  • Ірина Мизина

   Добрий день. У Вас заберуть транспортний засіб в заставу й віддадуть після сплати штрафу.

  • Ольга

   Доброго дня. Я зараз знаходжусь в Польщі. Отримала штраф в автобусі за те що їхала без квитка. Отримала квитанцію де сказано оплатити штраф до семи днів(7дн). Чи буде у мене покарання, якщо я вчасно не оплачу, а затримаю на два- три дні?

   • Ірина Мизина

    Добрий день. На жаль, я не надаю консультацій з таких питань.

   • Олег

    Добрий день, як розбити штраф на рати( на частини) так як не можу заплатити все одразу ( стаття 178 пункт а)

    • Ірина Мизина

     Добрий день, подати відповідну заяву до суду який видав судове рішення в Вашій справі.

 5. Іван

  Доброго дня.
  Отримав мандат карний на 500zl. На протязі якого часу я маю його сплатити, щоб небуло проблем з відсотками, і де це зробити: банк, пошта????
  Як анульовати штраф?

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Повторно відповідаю – період сплати залежить від того за що ви отримали штраф. Зазвичай термін вказаний на самому штрафі. Можна сплатити через відділення пошти чи банку. Не знаю чи можна анулювати штраф, оскільки не маю поняття за що Ви його отримали. На оскарження штрафу передбачено зазвичай від 7 до 14 днів, які рахуються від дати отримання.

 6. Іван

  Доброго дня.
  Отримав мандат карний на 500зл. Підкажіть будь-ласка, за який період я повинен його сплатити, щоб небуло проблем з відсотками і де це можна зробити: банк, пошта???
  Чи можна анолювати цей штраф?

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Період сплати залежить від того за що ви отримали штраф. Зазвичай термін вказаний на самому штрафі. Можна сплатити через відділення пошти чи банку. Не знаю чи можна анулювати штраф, оскільки не маю поняття за що Ви його отримали. На оскарження штрафу передбачено зазвичай від 7 до 14 днів, які рахуються від дати отримання.

 7. Юля

  Доброго дня, запропонували роботу у Польщі,зробили документи нам ,заплатили за них гроші, людина поїхала на роботу , як виявилося ніякої роботи не було , вернулася на Україну , на кордоні довго тримали ,але відпустили, потім прийшов штраф 800 зл, думали хтось намахує ,в інтернеті купа документів можна скачати ,а ми в цьому нічого не розуміємо , потім прийшов лист про те що за не сплату треба відсидіти 20 днів, почали вияснювати ,штраф за липове запрошення ,тому на кордоні фотографували і довго тримали, що робити ? Їхати на кордон вияснювати і давати контакти тієї людини що робила документи ,чи сплатити штраф і спокійно робити польські документи і перетинати границю ?Дякую!

  • Ірина Мизина

   Добрий день. На жаль, не можу вам надати відповідь, оскільки подана вами інформація не відповідає дійсності.

  • Олеся

   Доброго дня, отримала штраф за проїзд в автобусі, за сім днів немаю змоги сплатити, так як не отримала зарплати, які будуть наслідки? Чи вплине це на виготовлення карти побиту?

   • Ірина Мизина

    Добрий день. На жаль, я не надаю консультацій з таких питань.

   • Віктор

    Доброго дня! Що порадите? У Польщі,на прикінці 2019 року,поліція спіймала,за перебування в алкогольному стані… Суд призначив штраф і забрав права на 3 роки… Не мав змоги відразу заплатити,приїхав до доми… Тепер Польща ,не дає візи,де платити штраф,чи буде нарахований відсоток ( по вашому досвіду) пишу до суду, в ел.пошта,блокує повідомлення… Куди краще звернутися?

    • Ірина Мизина

     Добрий день, єдиною можливістю є заплатити всі присуджені судом оплати. Інформацію може надати лише суд.

 8. Юрій

  0,26 проміля який може бути штраф

  • Ірина Мизина

   Art. 87. [Prowadzenie pojazdu w stanie po użyciu alkoholu]
   § 1.
   Kto, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym,
   podlega karze aresztu albo grzywny nie niższej niż 50 złotych.

   § 1a.
   Tej samej karze podlega, kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem podobnie działającego środka, prowadzi na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu inny pojazd niż określony w § 1.
   § 2.
   Kto, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka, prowadzi na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu inny pojazd niż określony w § 1,
   podlega karze aresztu do 14 dni albo karze grzywny.

   § 3.
   W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1 orzeka się zakaz prowadzenia pojazdów.
   § 4.
   W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1a lub 2 można orzec zakaz prowadzenia pojazdów innych niż określone w § 1.

 9. Яна

  Який строк арешту можливий при штрафі 4800zl?

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Якщо мова йде про тимчасовий арешт, то суд має право затримати максимально на три місяці. На жаль, не розумію, що Ви маєте на увазі пишучи про штраф в розмірі 4800 зл.

 10. Валентин

  Доброго дня Підскажіть будласка я маю штраф у польші, я його не оплатив, а скоро хочу поїхати з нов до Польщі чи пропустят на кордоні.

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Все залежить від того що це за штраф та як довго Ви вже його не платите.

 11. Юлія

  Добрий день. Підскажіть будьласка .Приходять боргові зобовязання з Польщі по сплаті за дорогу. Раніше виїжжав до Польші, але дані платіжки відносяться до періоду коли перебував в Україні. В платіжці указаний № машини , яку зовсім незнаю. Що робити? До кого звертатись? Як реагувати на дані листи?

  • Ірина Мизина

   Добрий день.
   Відповідь на дане запитання потребує аналізу документів, які вам надходять.
   Аналіз документів проводиться виключно на платній основі. Вартість послуги залежить від кількості витрачених годин. Година праці становить 250 злотих нетто.

 12. Сергій

  Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, якщо я потрапив в лікарню на пів дня і мені прийшов рахунок на 600 злотих, чи виникатимуть в подальшому проблеми з перетином кордону і оформленням візи? Працюю офіційно по умові злецення. Номера pesel не маю.
  Дякую.

  • Ірина Мизина

   Добрий день.
   Ми не надаємо такого роду консультацій.
   З переліком послуг можна ознайомитись в закладці “Послуги” на даному сайті.

 13. Ірина

  Скажітть будь ласка чи, є проблематично переїхати кордон з Польщі в Україну, якщо в Польщі маєш штраф за безквитковий проїзд в транспорті, штраф виданий в той же самий день коли будемо перетинати кордон?
  Чи не затримають нас на кордоні??

  • Ірина Мизина

   Добрий день. На жаль, я не надаю консультацій з таких питань.

 14. Володимир

  Добрий день, остановила поліція в стані наркотичного спчніння і знайшли 0.23гр. марихуани. Суда ще не було. Які будуть наслідки?

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Аналіз кримінальних справ відбувається на підставі їх матеріалів та виключно на платній основі.

 15. Володимир

  Доброго ранку! Іхав через кордон завернули, бо маю штраф у Польщі( через фальшиві документи), був суд призначив 600zt штрафу ,я вчасно не сплатив , бо незнав про суд, а коли хотів перетнути кордон повідомили про це, я митника питав, чи це не департ сказав ,що ні,це тимчасова заборона в’їзду,як оплачу штраф знімуть її, я оплатив підскажіть будь- ласка за який термін знімуть заборону в’їзду?

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Аналіз кримінальних справ відбувається на підставі їх матеріалів та виключно на платній основі.

 16. Володимир

  Доброго ранку! Мене завернули на кордоні на Польській стороні, через несплачений штраф через фальшиві документи,був суд присудив штраф 600zt ,але я незнав про той штраф, коли їхав на кордоні мені сказали, я запитався у митників, чи то не департ він сказав ,що ні то заборона на тимчасовий заїзд, як сплачу штраф одразу знімуть ,я уже заплатив ,скажіть будь -ласка за який час можуть зняти ?

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Аналіз кримінальних справ відбувається на підставі їх матеріалів та виключно на платній основі.

 17. Вадим

  Створив ДТП в Польщі під впливом алкоголю в крові було 1.5 проміле постраждалих немає…. Вирок знаю що буде штраф цікавить яка сума може бути і знаю що його розділять на частини…. Чекаю в Польщі на каг побиту ну хочу виєхати в Україну на 2 місяця і повернутися і чесно все сплатити чи можна взагалі виєхати без проблем відкрити візу і повернутися…. Дуже потрібна конкретна Ваша відповідь. Дякую

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Аналіз кримінальних справ відбувається на підставі їх матеріалів та виключно на платній основі.

 18. Діана

  Ірина доброго дня. Підкажіть будь ласка, маючи два штрафи в Польщі, не оплачуючи їх пропустять мене до дому на Україну? Чи можуть за арештувати ? Та чи можливо оплатити ці штрафи на Україні? Штраф
  1) не тверезим їхав, не в своїй машині 2) побиття людини

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Аналіз кримінальних справ відбувається на підставі їх матеріалів та виключно на платній основі.

 19. Євген

  Доброго дня, купив абонимент в спортзалі, потім дізнався що це контракт на рік з помісячною виплатою, останні пару місяців не оплатив, і тепер приходять повідомлення про нарахування відсотків і скерування до суду, чи можу бути внесений в реєстр боржників в разі неоплати , і чи можуть виникнути проблеми при в’їзді в країну.
  постійного місця проживання не маю в польщі, з документів мають тільки номер закордонного паспорту.
  Дякую за відповідь

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Консультації з таких питань проводяться на підставі аналізу документів.

 20. Юля

  В 02.06 .17р отримала штраф за контрабанду сигарет, за рішенням суду не сплатила штраф протягом 30 днів у суммі 796.20 злт . чи можна його сплатити зараз, чи могла збільшитись сума штрафу??

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Аналіз кримінальних справ відбувається на підставі їх матеріалів та виключно на платній основі.

 21. Михайло

  Доброго дня. Складіть будьласка. Якщо в мене був штраф в Польщі 5років тому, за не тверезе водіння автомобілем, чи можу я вїжати в Польщу.

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Аналіз кримінальних справ відбувається на підставі їх матеріалів та виключно на платній основі.

 22. Наталія

  Доброго дня скажіть будласка у Польщі отримали штраф за пянку за кермом!чи можемо ми виїхати до України не плативши його???дякую велике

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Все залежить від того чи були відносно Вас вжиті заходи примусового характеру в досудовому провадженні.

   • Саша

    По дорозі додому в Україну по необережності перевищили швидкість, і камера зробила знімок. Чи прийдуть документи про штраф в Україну?

    • Ірина Мизина

     Добрий день, наша фірма не надає таких послуг. З переліком послуг прошу ознайомитися з інформації на даному сайті в розділі “Послуги”.

 23. Саша

  По дорозі додому в Україну по необережності перевищили швидкість, і камера зробила знімок. Чи прийдуть документи про штраф в Україну?

  • Ірина Мизина

   Добрий день, наша фірма не надає таких послуг. З переліком послуг прошу ознайомитися з інформації на цьому сайті в розділі “Послуги”.

 24. Сергій

  Здрастуйте,скажите пожалуйста какая будет кара.Лишат ли меня водителських прав.В 23.00 випили 2 б пива.Утром 6.00 поехал на роботу остановила поліція показало 0.16.второй раз 0.16 третій раз 0.15.Забрали права и видали бумагу про изьятие прав.Сказали подадуть на суд.

  • Ірина Мизина

   Добрий день, це адміністративне правопорушення. Вам нададуть штраф, розмір залежить від рішення державного органу.

 25. Андрій

  Доброго часв суток. Маю таке питаннЯ. Не відкрили візу, занесли до небажаних персон у польщі. Поїхав по біометрії, зняли з автобуса. Штраф оплатив на місці. Як взнати чи можу уже їхати??

 26. Андрій

  Доброго вечора! На прикінці 2019 року,поліція зупинила мене в Польщі,в стані алкогольного сп’яніння! Був суд,присудили 5000 зл.і забрали права на 3 роки…на той момент,не мав змоги заплатити штраф … Просидів ще пів року в Польщі,приїхав до доми і хочу погасити штраф… Пишу до суду
  Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu…не відповідають,дозвонитися теж не можу… Куди порадите звертатися? На їхньому сайті,не має інформації,по sygnatura… Хочу погасити штраф,не знаю, як відбувається ця процедура…в візі в Польщу відмовили ((

 27. Анатолій

  Доброго дня,мене затримали за кермом в стані алкогольного сп’яніння, 0.26 проміле, відібрали посвідчення водія,чекаю “листа щастя” в якому буде вказано сума штафу.Питання як довго чекати на лист і чи випустять мене з польщі щоб зробити візу доки немає вироку суду?

  • Ірина Мизина

   Добрий день, приблизні терміни від 3 місяців до 1,5 років, все індивідуально. Якщо ви не маєте арешту або забороні на виїзд, то не має обмежень пов’язаних з Вашим виїздом з Польщі.

 28. Доб

  Доброго вечора!Підкажіть буть-ласка,чи можу я їхати в Польщу,був штраф за сигарети.Оплатив 500 злотих а,решту Сказали прийде лист в суд так і не прийшов.Що може бути.Дякую

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Прошу уточнити, що значить штраф за сигарети. Ви займалися контрабандою?

 29. Євгеній

  Доброго дня, відібрали права в Польщі по алкоголю, направили до суду та попередили про 11 місяців заборони їзди по Польщі та штраф 1000 злотих, чи можу на суді піднімати питання про повернення прав чи вони попадуть на Україну? А якщо на Україну то повернення через перездачу? Де їх шукати на Україні? Дякую.

  • Ірина Мизина

   Добрий день. Консультації в такій категорії справ надаються на підставі документів з матеріалів справи та на платній основі.

 30. Олександр

  Друг був затриманий за водіння в не тверезому стані, забрали права на 3 роки, штраф 5000 злотих і депортацію на 5 років. Штраф не оплатив. Що може його чекати по поверненні до польщі?

  • Ірина Мизина

   Добрий день, не виконання кари в кримінальній справі може призвести до її заміни на позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі