Меню Закрити

Блог

Що загрожує водієві за саму спробу дачі хабара посадовій особі?

Згідно ст. 229 Кримінального кодексу:

«Хто надає або обіцяє надати майнову чи особисту вигоду особі, що займає державну посаду в зв’язку з виконанням цієї функції – підлягає покаранню у вигляді позбавлення волі на термін від 6 місяців до 8 років. У разі менш тяжкого злочину, злочинець обкладається штрафом, покаранням є обмеження волі або позбавлення волі до 2 років.

Якщо винагорода пропонується особі, яка виконує функції влади, відповідно покарання є позбавлення волі від 1 до 10 років.

Якщо хабар пропонується особі, що займає державну посаду, у зв’язку з виконанням цієї функції, … покаранням є позбавлення волі на термін від 2 до 12 років. »

Притягнення до відповідальності підлягає також той, хто дає або обіцяє дати майнову або особисту вигоду особі, що займає державну посаду в іноземній державі або в міжнародній організації, в зв’язку з виконанням цієї функції.

Таким чином, за дачу хабара або сама пропозиція дачі хабара польський кримінальний кодекс передбачає досить суворе покарання у вигляді штрафних санкцій, і у вигляді позбавлення волі. Сильною стороною польської системи протидії хабарництву є доволі жорстке антикорупційне законодавство. Так, кримінальний кодекс Польщі встановлює кримінальну відповідальність за корупцію та хабарництво у державному та приватному секторах. За вчинення подібних злочинів передбачено позбавлення волі на строк до 12 років для фізичних осіб та численні штрафи. Узагальнюючи цю статтю, рекомендую вам вирішувати конфлікт згідно чинного законодавства, оскільки дача хабара спричинить для вас ще більше проблем в такій європейській країні як Польща. Якщо ми прагнемо бути кращими, то поводьмося гідно в будь – якому куточку світу.

Поделитесь этой статьей:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі