Меню Закрити

Блог

Компенсація від держави через заподіяну шкоду і незаконне утримання під вартою.

Опинитися на лаві підсудних може кожна людина, однак довести свою невинність і отримати компенсацію за незаконне затримання є складним процесом. В разі вчинення проти вас незаконних дій збоку представників державної влади, звертайтеся за допомогою до адвоката, оскільки польське законодавство передбачає можливість отримати відшкодування потерпілим особам. Для більш детального аналізу цього питання, розглянемо справу, яка відбулася не так вже й давно, захисником у якій був залучений наш колега Мачей Кацпшак.

Адвокат Maчей Кацпшак вів одну з кримінальних справ, в якій іноземець був звинувачений у контрабанді в 2012 році.

В один з робочих днів подзвонив телефон й схвильований чоловік попросив допомоги, так як його дружина потрапила в складну ситуацію – вона була затримана під час перетину кордону і прямо звідти її відправили до слідчого ізолятора для відбування покарання згідно вироку польського суду (покарання було змінено зі штрафу на обмеження свободи).

Після ознайомлення з документами адвокат Мачей Кацпшак прийшов до висновку, що затримання було незаконним.

Згідно з матеріалами справи, в 2012 році жінка перемістила через кордон товар (контрабанда) і за це їй було призначено покарання у вигляді штрафу. Штраф був сплачений в повному розмірі, але через недбалість працівників підтвердження оплати не було приєднано до матеріалів кримінальної справи. Через те, покарання для жінки замінили з штрафу на утримання під вартою і оголосили в розшук. При першій же спробі перетнути кордон у 2018 році, її затримали та відправили для відбуття покарання. Однак, затримання було безпідставним, оскільки жінка сплатила штраф.

Адвокат негайно подав заяву про звільнення з-під варти, і вже ввечері того ж дня, жінку було звільнено.

При цьому, жінку незаконно тримали під вартою протягом шести днів. Наш адвокат займався цією справою й відповідно подав клопотання щодо відшкодування завданих моральних та фізичних збитків, пов’язаних з незаконним затриманням і утриманням під вартою. Заявлений розмір компенсації становить 10000 злотих.

Пам’ятайте, що при незаконному затриманні необхідно вимагати адвоката, який повідомить родичів і українське консульство.

Ви завжди маєте право на захисника у суді, відстоюйте свої права та інтереси і пам’ятайте навіть якщо ви іноземець в іншій державі, ви теж маєте права, які регулюються законодавство тієї країни де ви перебуваєте.

Поделитесь этой статьей:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі