Меню Закрити

Блог

Отримати карту побиту можна особисто чи через представника?

Карта побиту – це офіційний документ, що підтверджує право іноземного громадянина перебувати на території Польської держави. Тобто, є посвідкою на проживання, якою саме – тимчасовою чи постійною, залежить від типу та підстав для її отримання. Наші клієнти часто ставлять запитання, хто може отримати карту побиту? Чи можна отримати карту побиту через представника за дорученням або одним членом сім’ї за іншого?

На це питання нам допоможе знайти відповідь норма права, а саме ст. 248 закону «Про іноземців». Згідно з положенням даної статті – іноземець отримує карту побиту ОСОБИСТО. Це пов’язано ще з однією процедурою, а саме необхідність взяття у іноземця відбитків пальців при отриманні карти побиту й здійсненням перевірки даних іноземцем у відповідному реєстрі.

Єдиним винятком з цього правила є випадок отримання карти не особисто, а через представника, якщо карта видається іноземцю, якому ще не виповнилося 13 років. У цьому випадку карту отримує представник за законом, наприклад, один з батьків або опікун дитини.

Поделитесь этой статьей:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі