Меню Закрити

Блог

При підписанні договору страхування, нащо слід звернути увагу?

Страхування — це дуже важлива дія, яка може носити як добровільний, так і примусовий характер. Громадяни Польщі, а також іноземці — зобов’язані мати поліс медичного страхування.

Польський ринок страхових фірм має величезний вибір страхових компаній, які в свою чергу маю величезний вибір пропозицій по страхуванню. Однією з найбільших є ZUS.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych є установою з соціального страхування, державного типу, яка несе відповідальність за всі питання, які стосуються соціального страхування. Дана структура дає можливість покриття витрат, які пов’язані з медичними установами (витрати на лікування, відвідування лікарні, госпіталю, будь-яких структур охорони здоров’я). Тому, оформивши договір на таке страхування, Ви можете бути впевнені в отриманні компенсації, при будь-якій ситуації, пов’язаних зі здоров’ям. Процедура страхування не відрізняється як для поляків, так і для іноземних громадян. Також, незалежно від того, добровільне воно, чи примусове, структура ідентична. У державній страховій компанії можна оформити медичний поліс, на добровільних засадах. При чому, Ви не тільки можете уберегтися від нещасних випадків та інших ситуацій, а й отримати страховку фінансовану за рахунок держави.

На що потрібно звертати уваги при підписанні договору зі страховою компанією:

1. Необхідно ознайомиться з умовами договору.

Це звучить банально, але часто буває так, що людина послухавши консультанта (який в свою чергу дав тільки ту інформацію яка вигідна йому для укладення угоди) підписує договір, не читаючи. Як наслідок може виявитися, що споживач через свою неуважність підписав невигідний для нього договір.

2. Визначити суму страхування і на які компенсації ви можете розраховувати.

3. Попередньо необхідно взяти договір у страхового агента заздалегідь і проконсультуватися з незалежним фахівцем у сфері страхування та компенсаційного права.

4. При можливості ознайомтеся з відгуками інших клієнтів страхової компанії в Інтернеті.

Пам’ятайте, що наявність страховки і хороших умов страхування гарантує зменшення стресових ситуацій, будьте уважні і поставтеся до підписання договору зі страховою компанією з усією відповідальністю.

Поделитесь этой статьей:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі