Меню Закрити

Блог

Який автомобіль краще купувати в Польщі: старий чи новий?

Купуючи старий транспортний засіб, Ви ніколи не будете впевнені на 100% в його справності. Недобросовісні продавці зустрічаються дуже часто. І при цьому, такими є як фізичні особи, які продають свій автомобіль, так і спеціалізовані організації, які займаються продажем машин. Зазвичай вже після недовгого використання автомобіля, стає зрозуміло який ви транспортний засіб придбали. Чи був він в автосервісі або чи числиться в угоні?.

У випадках коли автомобіль стає несправним, його ремонтом займається новий власник, не вимагаючи покриття понесених витрат від попереднього власника. Незважаючи на цю невдачу, це ще не така масштабна проблема, як наприклад якби ви купили викрадений автомобіль. Тоді, автомобіль й зовсім можуть забрати на стоянку до з’ясування його законного власника. А від моменту, коли його забрали, й до моменту встановлення справжнього власника може пройти не один рік. Оскільки, як правило, автомобіль був уже кілька раз проданий, перед тим як потрапив в руки кінцевого споживача.

В більшості випадків кінцевий споживач не може домогтися повернення коштів від продавця. Єдиним виходом з такої ситуації є звернення до поліції із заявою про скоєння злочину, а саме шахрайства. А також подача позову до суду проти продавця з вимогою повернути кошти і компенсувати витрачені кошти й заподіяну покупцеві шкоди.

Як показує практика, ошукані нові власники мають масу законодавчо гарантовані способів захисту своїх прав і законних інтересів.

Відстоюйте свої права, доказуйте у судді свою правоту, оскільки людей, які прагнуть збагатитися за чужий рахунок багато.

Поделитесь этой статьей:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі