Меню Закрити

Блог

Якщо до Вас проявили агресію за національною ознакою, куди звернеться?

Досить часто можна зустріти в ЗМІ, особливо останнім часом, новини пов’язані з дискримінацією або образою за національною ознакою.

Як бути в таких випадках і куди звернеться?

Перше, ні в якому разі не потрібно залишати такі випадки без уваги і без покарання. Якщо Вас образили за національною ознакою (за расовою, по віросповідання), то обов’язково потрібно подати заяви в поліцію. Звернеться в поліцію варто хоча б тому, що безкарність однієї людини може привести до того, що в наступний раз інші будуть надходити, так розуміючи, що ніхто не буде притягнутий до відповідальності.

Пам’ятайте, що на винуватця, який образив або принизив законодавством покладено обов’язок компенсувати потерпілому моральні і фізичні страждання. Розмір такої компенсації не великий, в залежності від ступеня заподіяної шкоди, фізично, моральних страждань потерпілого становить від 1000 злотих до 10000 злотих.

Друге, якщо є побоювання за своє життя і здоров’я, але немає довіри до органів правопорядку, то зверніться до найближчого Посольство України, або в Почесне консульство України, яке є практично в кожному місті. У місті Познань діє Почесне консульство України, де функції консула виконує Вітольд Хоровський.

Контакти Почесного консулату України в Познані:

Telefon: +48 61 622 74 01

Adres: Grobla 27a / 6, 61-8585 Poznań

E-mail: info@poznajsasiada.org, Facebook -https: //www.facebook.com/ukrainska.wiosna.

Контакти Посольства України в Польщі:

Al. J.Ch. Szucha 7, 00-580 Warszawa, Polska. Zobacz na mapie

SPRAWY KONSULARNE i WIZOWE: +48 (22) 621-39-79, Ambasada: +48 (22) 629-34-46, 622-47-97

+48 (22) 629-81-03

emb_pl@mfa.gov.ua

http://poland.mfa.gov.ua

Нагадуємо, що кожної першої середи місяця проводяться безкоштовні консультації за адресою Почесного Консульства України в Познані з правових питань для громадян України, а так само в разі необхідності на консультацію можуть прийти громадяни Білорусі, РФ та інших країн (польське законодавство про іноземців одне для всіх іноземних громадян).

Поделитесь этой статьей:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує «cookies» для надання послуг. Подальше використання сайту означає, що ви погоджуєтеся на їх використання.OkЧитати далі